Broker KurJerzy – co w ich ofercie?

0
502

Broker KurJerzy obejmuje zarówno usługi krajowe, jak i zagraniczne. Firma cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem klientów. Zamówienia można składać w dogodny dla siebie sposób, a w razie konieczności pomocą służą konsultanci.

Sposób nadania paczki

Wystarczy kilka prostych kroków, by nadać przesyłkę. Należy wybrać rodzaj przesyłki: paczka, koperta, paleta. Wpisać parametry: waga, długość, szerokość, wysokość i wybrać kraj nadania. Następnie trzeba uzupełnić dane nadawcy i sposób odbioru: przez kuriera lub w punkcie. Kolejny krok to dane odbiorcy i podobnie wybór dogodnego sposobu odbioru. Następnie wybrać firmą oferującą najkorzystniejszą opcję i opłacić usługę. Gotowe!

Firmy kurierskie współpracujące z KurJerzy

KurJerzy oferują dostarczanie paczek z pomocą najpopularniejszych firm na rynku. Dzięki temu każda przesyłka dociera szybko i sprawnie.
– DHL;
– UPS;
– GLS;
– InPost
– Ruch;
– DPD;
Dzięki szerokiej ofercie można wysłać nie tylko standardową kopertę, paczkę, ale również przesyłki o znacznym gabarycie.

Paczka zagraniczna z Polski

Dostępność ofert umożliwia przesyłanie paczek zagranicznych do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz do większości krajów poza Unią. Dzięki tanim przesyłkom kopertowym można dogodnie wysyłać ważne dokumenty. Przesyłki zagraniczne docierają do punktu docelowego w ciągu maksymalnie pięciu dni. Zazwyczaj przesyłki poza Unię Europejską wymagają dodatkowych kosztów, które wiążą się z opłatą celną. Największą popularnością cieszą się paczki do Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Irlandii, USA. Jednak KurJerzy wysyłają również paczki do odległych państw na innych kontynentach.

Broker KurJerzy – monitorowanie przesyłki

Dzięki usłudze śledzenia przesyłki można w każdej chwili dogodnie sprawdzić obecną lokalizację paczki. Po podaniu numeru system wyszukuje przewoźnika i wyświetla cała drogę paczki. Taką usługę udostępnia UPS, DHL, GLS, GEIS, Ruch, InPost, Poczta Polska.

Kontakt z kurierem

Większość firm unika podawania bezpośredniego kontaktu do kuriera. To oczywiste działanie, gdyż kurier powinien skupić się na dostarczaniu i odbieraniu przesyłek. Kurier zazwyczaj sam kontaktuje się z klientem poprzez telefon lub wiadomość sms. W ten sposób przekazuje informacje o spodziewanej wizycie w celu dostarczenia przesyłki.

Dlaczego broker KurJerzy?

Kurier KurJerzy to usługi na najwyższym poziomie. Oprócz profesjonalnej obsługi firma oferuje bogatą ofertę usług u najlepszych firm w kraju. Szeroki wybór umożliwia skorzystanie z ofert w korzystnej cenie, bez ukrytych kosztów. Firma dostarcza przesyłki nawet znacznych gabarytów zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski. Firma posiada licencję transportową, co stanowi wyznacznik profesjonalizmu i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Otrzymała również nominację do prestiżowej nagrody E-commerce w kategorii „Operator logistyczny roku”. Jeśli paczka nie zostanie doręczona na czas, firma obliguje się do zwrotu 150% kosztów jej wysyłki. KurJerzy to profesjonalizm, jakość i zaufanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here