Kurier TNT – co oferuje?

0
1994

Wśród dostępnych na naszym rynku firm przewozowych są takie, które oferują bardzo szeroki wachlarz usług w zakresie przesyłek krajowych oraz zagranicznych. Jedną z najbardziej cenionych przez klientów firm przewozowych jest kurier TNT.

Kurier TNT liderem pośród wszystkich firm przewozowych

Firma ta obecnie jest najbardziej rozpoznawalnym przewoźnikiem na polskim rynku. Jest ona liderem, jeżeli chodzi o usługi w zakresie przesyłek krajowych oraz międzynarodowych w transporcie drogowym, a także lotniczym.

Firma TNT obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych. Podczas świadczenia usług zwraca ona szczególną uwagę na posiadanie nowoczesnej floty, dzięki której zdecydowanie poprawia się zarządzanie przesyłką.

Kontakt z kurierem TNT jest przede wszystkim oparty o najnowsze rozwiązania technologiczne typu aplikacja bądź poprzez stronę internetową. Dzięki temu wszyscy klienci mogą być bardzo szybko i sprawnie obsługiwani. Poza tym mogą oni wybierać opcje dodatkowe takie jak: śledzenie drogi przesyłki oraz termin jej dostawy. Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne w branży e-commerce, dla której sprawne zarządzanie wysyłkami jest niezwykle ważne.

Firma TNT a obsługa klienta

Firma kurierska TNT oferuje również swoim klientom rozbudowany system pomocy, który podpowiada, jak szybko i sprawnie wycenić oraz zapakować przesyłkę.

Z kolei infolinia w tej firmie wspiera poszczególne procesy w zakresie nadawania oraz odbierania paczek. Ponadto stara się ona na bieżąco pomagać użytkownikom w rozwiązaniu zaistniałych problemów. Bardzo często dotyczą one reklamacji oraz czasu dostawy. Do otrzymania poszczególnych informacji telefonicznie o przesyłce bądź zaistniałym problemie wystarczy podać dane nadawcy, dane odbiorcy bądź numer przesyłki.

TNT chat to bardzo dobre rozwiązanie, które często wybierane jest przez klientów mobilnych. Pozwala ono bowiem w każdym miejscu sprawnie zarządzać przesyłkami. Internetowa strona myTNT to jedno z najbardziej zautomatyzowanych narzędzi, które dostępne jest za pośrednictwem strony internetowej kuriera. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w przesyłkach krajowych oraz zagranicznych. Ten prosty sposób obsługi jest niezwykle ceniony przez szeroką liczbę zadowolonych klientów.

Szeroki wachlarz usług express firmy kurierskiej TNT

Jedną z najbardziej popularnych usług w tej firmie jest usługa economy express, która pozwala ograniczyć koszty tych przesyłek, których wysłanie nie wymaga ekspresowego działania. W przypadku mniej pilnych paczek, każdy klient może wybrać ekonomiczną usługę dostawy na określony dzień.

Niemniej bardzo często w przypadku wysyłania ważnych dokumentów bądź paczek niezbędne jest ekspresowe tempo. Wówczas to z pomocą przychodzi usługa Express, która pozwala na precyzyjne określenie godziny dostarczenia paczki.

Obecnie firma kurierska TNT jest powszechnie ceniona na rynku. Aby wysłać paczkę wystarczy ja przygotować, wypełnić stosowny formularz, a następnie czekać na jej odbiór prze kuriera. Kurier TNT umożliwia każdemu klientowi wysłanie paczki bez wychodzenia z domu w najdalsze zakątki na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here