Broker Allekurier

0
2004

Allekurier to popularny broker kurierski, którego usługi są skierowane zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Jedni i drudzy skorzystają wiele na współpracy z tym właśnie operatorem przesyłek. Broker kurierski jest rozwiązaniem, które nie tylko sprawia, że wysyłane przez nas paczki są tańsze, ale również zwiększa zakres usług, z jakich możemy skorzystać. Czym charakteryzuje się broker Allekurier i dlaczego warto z niego skorzystać?

Allekurier – usługi dla firm i osób prywatnych

Jak już wspomniano, usługi firmy Allekurier są dostosowane do potrzeb firm i osób prywatnych i każdy na nich może skorzystać. Firmy mogą w ten sposób zaoszczędzić na kosztach wysyłanych przesyłek, a tym samym zmniejszyć swoje koszty prowadzenia działalności. Nie bez znaczenia jest również fakt, że korzystanie z usług brokera kurierskiego sprawia, że nadawanie paczek zajmuje znacznie mniej czasu. Wiedzą o tym doskonale przedsiębiorcy, którzy w swojej pracy muszą wysyłać duże ilości różnego rodzaju przesyłek, z których na przykład listy warto wysłać jednym kurierem, a paczki o dużych gabarytach zupełnie innym. To samo dotyczy sklepów internetowych, w których często firmę kurierską wybierają zamawiający. Skorzystanie z pomocy firmy Allekurier to gwarancja, że wysyłanie paczek będzie o wiele szybsze, a zaoszczędzony w ten sposób czas będzie można poświęcić na ważniejsze zadania. Z kolei korzyścią dla osób prywatnych są przede wszystkim znacznie tańsze przesyłki i możliwość skorzystania z wielu, nie zawsze dostępnych usług.

Przejrzystość i jasne zasady współpracy

Współpraca z brokerem kurierskim Allekurier oznacza również bardzo jasne i w pełni zrozumiałe zasady. Do dyspozycji klientów jest specjalnie przygotowany panel online, dzięki któremu można bardzo łatwo zamawiać kuriera. Wystarczy jeszcze tylko zapakować przesyłki i wydrukować listy przewozowe (w panelu tego operatora jest to bardzo łatwe) i można już oczekiwać na pojawienie się kuriera. Jasne są również zasady współpracy, zwłaszcza w kwestii płatności za przesyłki. Na stronie firmy opublikowany jest bardzo szczegółowy cennik, a dzięki panelowi kontrolnemu zawsze dokładnie wiemy ile i za co zapłacimy.

Możliwości, jakie daje Allekurier

Korzystając z usług brokera Allekurier zyskujemy dostęp do usług wielu firm kurierskich w jednym miejscu. Dzięki temu nie ma konieczności zastanawiania się, jaką firmą będzie najkorzystniej wysłać dany rodzaj paczki, czy jakie dodatkowe usługi są w cenie. Allekurier zawsze zaoferuje nam najtańszą możliwą przesyłkę dla danej paczki. Broker ten współpracuje z wieloma firmami kurierskimi – zarówno tymi największymi, o światowym zasięgu, jak i znacznie mniejszymi, które działają przede wszystkim lokalnie. Niezależnie od tego, czy trzeba wysłać paczkę do sąsiedniego miasta, czy na drugą stronę globu, oraz czy do wysłania jest niewielka koperta, czy też cała paleta – rozwiązanie zawsze jest pod ręką.

Jak działa broker kurierski?

Warto również przyjrzeć się temu jak działa broker kurierski. Firmy takie same nie przewożą paczek, ale jedynie pośredniczą w transakcji pomiędzy właściwą firmą kurierską, a klientem. Wydawać by się mogło więc, że przesyłka będzie droższa. Jednak, jak się okazuje, jest zupełnie inaczej – przesyłki są o wiele tańsze. Dzieje się tak dlatego, że broker, który sam dla wielu firm kurierskich może być jednym z klientów strategicznych, może wynegocjować o wiele korzystniejsze umowy, niż przeciętni klienci. Dzięki temu może zaoferować nam możliwość skorzystania z usług kurierskich znacznie taniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here