Kurier Hellmann – co warto wiedzieć?

0
2128

Niektóre firmy kurierskie ograniczają się wyłącznie do obsługi jednego kraju, ale są też takie działające globalnie. Przykładem będzie kurier Hellmann. Mówimy tutaj o profesjonalistach pod wieloma względami, którym zaufało tysiące klientów z różnych państw. Oferta kuriera jest bardzo bogata i zróżnicowana, a usługi świadczone na najwyższym poziomie. Pora przyjrzeć się jej bliżej.

Ogólnoświatowa logistyka z firmą kurierską Hellmann

Kurier Hellmann nie jest zwykłym kurierem. Jej początki przypadają już na drugą połowę XIX wieku. Na początku Hellmann była jednoosobową działalnością z siedzibą w północnej części Niemiec. Do jej rozkwitu doszło dopiero kilka pokoleń później. Obecnie mówić można o światowej sieci kurierskiej, na którą składa się tysiące pracowników, setki oddziałów w aż 173 krajach. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się firm kurierskich, która ma do zaoferowania szereg rozwiązań branżowych. Wymienić można logistykę dla segmentu rolnictwa, logistykę promową, logistykę dla branży motoryzacyjnej, logistykę dla opieki zdrowotnej, logistykę dla branży odzieżowej, logistykę w zakresie nowoczesnych technologii, logistykę dla towarów szybko psujących się, logistykę dla branży napojów. Do tego dochodzą jeszcze dedykowane rozwiązania dla transportu morskiego.

Produkty i usług oferowane przez firmę Hellmann obejmują fracht lotniczy i morski, logistykę kontraktową, odprawy celne, transport drogowy, e-Commerce i wiele więcej. System Alliance Europe stanowi gwarancję świadczenia usług najwyższej jakości, z wysokim standardem bezpieczeństwa i niezawodności na terenie całej Europy. Dla firmy kluczową kwestią jest działanie na korzyść klienta, stawianie go na pierwszym miejscu.

Niezawodny transport Twoich przesyłek – kurier Hellmann

Firma kurierska Hellmann może pochwalić się ponad pięciotysięczną flotą pojazdów, na którą składają się nowoczesne auta ciężarowe. Nad całą logistyką czuwają wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, bazujący na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Wszystko to przekłada się na gwarancję szybkości, wydajności, bezpieczeństwa, pełnego zadowolenia klientów. Od lat idealnie sprawdza się transport kombinowany, czyli morsko-lotniczy. Klienci mogą liczyć na szybkie dostarczenie paczek i to w atrakcyjnych cenach. Zaawansowany system informatyczny cały czas monitoruje stan przesyłek, informując klienta o postępach na każdym etapie, aż do momentu ich odebrania. Niezależnie od stopnia płatności przesyłek firma Hellmann może zapewnić niezawodne usługi frachtu lotniczego. Przetransportowane zostaną nawet ciężkie ładunki, towary zaliczane do niebezpiecznych czy towary perishable.

Klienci mają do dyspozycji dedykowany program do obsługi zleceń przewozowych. Do korzystania z tego innowacyjnego narzędzia wystarczy dostęp do przeglądarki internetowej. Nie ma potrzeby instalowania na komputerze ani telefonie żadnego dodatkowego oprogramowania. Chodzi tutaj o aplikację o nazwie Helliusz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here