Broker Epaka – co warto wiedzieć?

0
648

Broker Epaka oferuje usługi kurierskie w kraju i za granicą. Zaletą profesjonalnego kuriera jest oczywiście szybka wysyłka paczek i ekspresowe dostarczenie przesyłki do klienta. Wszystko oczywiście w atrakcyjnej cenie.

Jak nadać paczkę?

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie i wpisać parametry przesyłki: długość, szerokość, wysokość i waga. Następnie należy wybrać przewoźnika w korzystnej cenie i wpisać dane adresowe nadawcy i wybrać sposób nadania. Można w tym celu zamówić kuriera pod wskazany adres lub udać się do najbliższego punktu. Następnie trzeba uzupełnić dane adresowe odbiorcy i analogicznie wybrać sposób odbioru przesyłki. Oprócz tego dostępne są dodatkowe usługi, które usprawniają proces nadania i odbioru paczki. Za usługę można zapłacić w dowolny sposób: kartą, przelewem, blikiem.

Broker Epaka – jakie przesyłki?

Broker Epaka umożliwia nadawanie tradycyjnych przesyłek krajowych w kopercie, jak i paczki do 30 kg w standardowej cenie. Dla wymagających dostępne są również przesyłki o dużych gabarytach oraz towary na paletach.
Epaka to również przesyłki zagraniczne. Usługi obejmują przesyłki do Anglii, Niemiec, na Ukrainę oraz wielu innych krajów. Pełna lista państw znajduje się pod adresem https://www.epaka.pl/cennik/miedzynarodowy/eksport.
Tania przesyłka za granicę wreszcie jest możliwa.

Usługi dodatkowe

Broker Epaka oferuje dodatkowe usługi, które pozwolą dogodnie wybrać termin i adres dostawy przesyłki. Dzięki temu można wybrać godzinę doręczenia, a nawet skorzystać z doręczenia weekendowego. Ponadto kurier może dostarczyć przesyłkę do rąk własnych oraz do sieci handlowych. Oprócz tego udostępnia wygodną usługę sms z potwierdzeniem dostarczenia i nadania przesyłki. Przesyłkę można również ubezpieczyć.

Broker Epaka – cechy dobrego kuriera

Epaka idzie z duchem czasu i dostosowuje się do najnowszych trendów i potrzeb wymagających klientów. Dlatego stale podnosi jakość usług, oferując przy tym atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zatem:

1. Konkurencyjna cena
Cena przesyłki jest uzależniona od jej parametrów. Powyżej standardowej wagi koszty obliczane są indywidualnie, jednak Epaka udostępnia wybór przewoźnika, by wybrać najkorzystniejszą ofertę.

2. Wysoka jakość świadczonych usług
Tania przesyłka nie zwalnia z wysokiej jakości. Atrakcyjna cena musi iść w parze z wysoką jakością świadczonych usług. Cenne przedmioty można również ubezpieczyć.

3. Rozbudowana infrastruktura logistyczna
Olbrzymia ilość punktów oraz placówek w całej Polsce ułatwia szybkie i bezproblemowe doręczenie przesyłki w ciągu jednego lub dwóch dni od daty nadania.

4. Monitorowanie przesyłki
Śledzenie przesyłki to usługa, która umożliwia dogodne sprawdzenie miejsca, w którym obecnie znajduje się przesyłka. Zguby zdarzają się co prawda rzadko, jednak w przypadku zaginięcia przesyłki, system elektroniczny szybko zlokalizuje zgubę.

5. Przesyłki krajowe i zagraniczne
Podążając za potrzebami klientów, Epaka oferuje przesyłki krajowe i zagraniczne. Dzięki temu można wysłać przesyłkę na inny kontynent.

Wysyłanie paczek jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Epaka możesz liczyć na szybką i błyskawiczną realizację zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here