Kurier MEEST – poznaj ofertę

0
1793

Na rynku działa wiele firm kurierskich, ale na szczególną uwagę zasługuje kurier Meest, za pomocą którego można bezproblemowo i szybko dostarczyć nawet wielkogabarytowe przesyłki za granicę, między innymi na Ukrainę. Klienci mogą liczyć na spersonalizowaną ofertę – zarówno w przypadku tych indywidualnych, jak i biznesowych. Jak najbardziej warto dowiedzieć się nieco więcej na temat tej firmy, niezależnie od tego czy chcemy wysłać coś jednorazowo lub szukamy sprawdzonego kuriera do dłuższej współpracy.

Kurier MEEST lider w przesyłkach na Ukrainę

Meest Corporation Inc. jest spółką obecną na rynku już od prawie trzydziestu lat, co przekłada się na ogromne doświadczenie. Przez cały ten czas firma rozwijała się, przez co obecnie klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, kompleksową ofertę. Już od samego początku można było mówić o globalnym działaniu, ale ograniczało się ono głównie do obsługiwania przesyłek z Ameryki Północnej na Ukrainę. Na chwilę obecną sieć dystrybucyjna jest na tyle szeroka, że obejmuje kilkanaście krajów na całym świecie. Firma kurierska Meest stała się renomowanym usługodawcą o zasięgu międzynarodowym, z magazynami rozmieszczonymi po całym globie – łącznie z krajami amerykańskimi, azjatyckimi i europejskimi. Jest liderem w obłudzie paczek z Polski do Ukrainy, współpracuje z Pocztą Polską. Klienci mogą liczyć na tanie i szybkie dostarczenie paczek pomiędzy Polską a Ukrainą.

Wysłanie paczki na Ukrainę firmą Meest jest czymś banalnie prostym, wystarczy wejść na szybką wycenę, wpisać wymiary przesyłki i podać jej wagę, po czym wybrać interesującą nas usług i ją opłacić. Ostatnim etapem będzie oczekiwanie na kuriera, który zjawi się w wyznaczonym miejscu i określonym terminie. Wysłać można paczki o wadze maksymalnej do 300 kg i wartości celnej do 100 euro. Obsługiwane są przesyłki mające do 300 cm szerokości i 200 cm długości. Zamawiający nie musi zaprzątać sobie głowy drukowaniem jakichkolwiek etykiet, bo kurier przyjedzie już z gotową następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Jeśli chodzi o cennik, to za paczkę o wadze 1 kg zapłacimy niecałe 37 złotych, a pięciokilowa będzie kosztować prawie 43 złote. Z kolei paczka o wadze 10 kg to zaledwie około 48 złotych, a wysalanie trzydziestokilowej wyniesie trochę poniżej 73 złote. Podane wartości dotyczą cen netto.

Co jeszcze warto wiedzieć, decydując się na kuriera Meest?

Po dokonaniu rejestracji na stronie firmy kurierskiej Meest, można liczyć na szereg benefitów z tego tytułu. Klient zyskuje wgląd do historii swoich zamówień, tych złożonych i zrealizowanych. Można też otworzyć listę kontaktów, czyli książkę adresową, co przyspiesza jeszcze bardziej nadawanie paczek. Kolejną zaletą będzie dostęp do swoich rachunków i faktur z poziomu witryny internetowej. Można wobec tego mieć wszystkie dokumenty dotyczące płatności w jednym miejscu, dostępne w każdym momencie, w dowolnym czasie. Klienci bardzo sobie cenią promocje i kody rabatowe, jakie oferuje firma kurierska Meest, ale są one przewidziane wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Na korzyć współpracy z nią przemawia też możliwość łączenia wielu przesyłek w jedną, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Pracownicy zajmą się za klienta przepakowaniem zakupów zgodnie z jego oczekiwaniami. Co więcej, pierwsze dwa tygodnie ich magazynowania są całkowicie darmowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here