Jak wysłać paczkę do Irlandii?

0
485
nieodebrana przesyłka

Od wstąpienia Polski do UE w 2004 roku, emigracja stała się codziennością w naszym kraju. Celem większości emigrujących przez wiele lat była zachodnia część Europy, a szczególnie Wyspy Brytyjskie. Jeśli masz rodzinę, lub znajomych w tym kraju, na pewno chociaż raz zdarzyło Ci się wysyłać im prezenty, pamiątki, czy potrzebne rzeczy. Jak wysłać paczkę do Irlandii?

Jak długo zajmuje wysyłka paczki do Irlandii?

Gdy wysyłasz paczki do Irlandii, jakiego przewidywanego czasu doręczenia się spodziewasz? Myślisz, że paczka będzie szła dwa tygodnie? Może nawet trzy? Nic bardziej mylnego! Korzystając z usług brokera kurierskiego, Twoje przesyłki do Irlandii trafią do adresatów w ciągu około jednego tygodnia! Co więcej, zwykle zajmuje to jedynie 4-5 dni roboczych! Wysłana paczka do Irlandii nadana w poniedziałek, może znaleźć się u adresata w tym samym tygodniu!

Wysłanie paczki do Irlandii nigdy nie było prostsze!

Proste i błyskawiczne złożenie zamówienia na przesyłki do Irlandii, jak i innych części świata jest możliwe! Musisz jednak zacząć od wybrania dobrego przewoźnika. Z pomocą przychodzi tutaj broker kurierski, który w swojej ofercie posiada najlepsze firmy kurierskie.

Co musisz zrobić aby wysłać paczkę do Irlandii? Wystarczy, że zapakujesz dokładnie swoją paczkę, wypełnisz prosty formularz bez wychodzenia z domu, następnie dokonasz płatności. Po wydrukowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów przekażesz przesyłkę kurierowi i gotowe! Bardzo proste, prawda? Na dodatek, na tej samej stronie, możesz w kilka sekund wycenić koszt zamówienia, jak i zobaczyć przewidywany czas realizacji! Nadawcą nie jest osoba prywatna, ale firma? Tym lepiej dla Ciebie! Broker kurierski oferuje spore zniżki dla firm regularnie korzystających z usług!

Jak wygląda doręczenie paczki do Irlandii?

Każda wysłana paczka do Irlandii jest doręczana tak samo – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, szybko i sprawnie! Kurier doręczy paczkę określonego dnia! Jeśli nie zastanie odbiorcy w domu, bezproblemowo ponowi próbę dostarczenia przesyłki następnego dnia roboczego. Na pewno odbiorca zostanie wcześniej poinformowany o próbie doręczenia przesyłki, dlatego nie trzeba martwić się o brak informacji ze strony firmy kurierskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here