Broker Twoikurierzy – co warto wiedzieć?

0
1069

Z usług firmy kurierskiej korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy zajmujący się e-commerce. Warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku przedsiębiorców uzyskanie atrakcyjnej oferty wiąże się z koniecznością głębszej współpracy z firmą kurierską. Jedynym sposobem, aby tego uniknąć jest skorzystanie z oferty brokera kurierskiego. Dlaczego jest to atrakcyjne rozwiązanie?

Atrakcyjna oferta ze strony firmy kurierskiej

Jednym z podstawowych czynników decydujących o sukcesie sklepu internetowego jest koszt dostawy zamówionych produktów. Jest to podstawowa przyczyna, z powodu której przedsiębiorcy decydują się na podpisywanie umowy z firmami kurierskimi określających ich pogłębioną współpracą. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą oni zyskać bardziej atrakcyjne stawki za wysyłkę. Jakie są wady takiej sytuacji?

Często nie jest to jednak dla przedsiębiorców idealne rozwiązanie. Firma, która chce uzyskać atrakcyjną ofertę, często musi decydować się m.in. na płatność gotówką u kuriera, czy też na deklarowanie ilości przesyłek, które będą nadawane w miesiącu. W praktyce oznacza to, że dla wielu firm, szczególnie tych, które nie mają dużej ilości paczek do wysłania, lepsza jest współpraca z brokerem. Tego rodzaju rozwiązanie nie nakłada konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy!

Broker Twoikurierzy

Decydując się na brokera kurierskiego, można skorzystać z najatrakcyjniejszej stawki cenowej. Jest to możliwe ze względu na współpracę brokera ze wszystkimi najważniejszymi firmami kurierskimi. Doskonałym przykładem jest Broker Twoikurierzy, który współpracuje m.in. z takimi kurierami jak InPost, DHL, GLS, UPS, FedEx, DPD, czy też z Pocztą Polską. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorca może w łatwy sposób porównać w jednym miejscu oferty pochodzące od wszystkich tych kurierów.

Nadając przesyłki przez Twoikurierzy.pl można z powodzeniem wysłać zarówno listy, paczki, duże towary załadowane na paletę, jak i produkty mające nieregularny kształt. Dodatkowo ze względu na dużą liczbę firm kurierskich, z którymi współpracuje broker osoba korzystająca platformy może wybrać pomiędzy transportem drogowym, a transportem lotniczym. Dodatkowo broker pozwala na nadanie paczki do ponad 200 krajów na całym świecie w możliwie najatrakcyjniejszych cenach.

Podmiot, który zdecydował się na współpracę z brokerem, nie musi przejmować się jakimikolwiek formalnościami. Za samą usługę można zapłacić przelewem online, a przygotowany list przewozowy zostanie dostarczony do nadawcy przez brokera. Dodatkowo firma Twoikurierzy.pl zajmij się zamówieniem wybranego kuriera. W praktyce oznacza to, że jedynym zadaniem przedsiębiorcy jest określenie rodzaju paczki, jej gabarytów oraz miejsca, do którego zostanie ona nadana. Wszystkimi pozostałymi formalnościami zajmie się broker.

Wysyłka przedmiotów niestandardowych

Warto też podkreślić, że korzystając z oferty można także nadać różnego rodzaju paczki niestandardowe. Niemniej jednak w takiej sytuacji konieczne jest wcześniejsze skontaktowanie się z brokerem, który na podstawie dostarczonych danych wyceni wysyłkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here