Broker KuriernaCzas – co warto wiedzieć?

0
897

Broker KuriernaCzas został stworzony w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tej branży. Założyciele firmy pragnęli, by zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi, mogli korzystać z dobrych cen na przesyłki paletowe w obrębie Polski.

Jak działa firma?

Broker stawia sobie za cel, by ceny były niewygórowane, a proces maksymalnie uproszczony i przyjazny nawet dla nieobeznanego z internetowymi aplikacjami klienta. Dzięki temu, że nie ma konieczności logowania się – podmiot chcący nadać paczkę nie musi korzystać z internetu.

Firma współpracuje z wieloma kurierami, co daje możliwość wyboru najlepszego i najkorzystniejszego finansowo rozwiązania. Po nadaniu przesyłki, broker udostępnia numer śledzenia, dzięki któremu klient dokładnie wie, gdzie znajduje się jego przesyłka. Dodatkowo, system płatności KurieranaCzas jest obsługiwany przez PayU, co daje gwarancję, że środki dotrą na czas i w pełni bezpiecznie.

Promocje

Tym, co z pewnością spodoba się klientom u brokera jest fakt, że cyklicznie organizuje on różnego rodzaju promocje. Akcje te mają różny charakter – dotyczą na przykład zwrotu środków za wpłaty na prepaid czy bezpłatnych nadań przesyłek pobraniowych do określonej ich wartości. Warto śledzić dokładnie najnowszą ofertę tego brokera, bowiem daje on możliwość wysyłania paczek bardzo szybko i bez zbędnych formalności, ale równocześnie – dba o to, by zapewnić swoim klientom ciekawe oferty promocyjne.

Ile kosztuje wysyłka?

Broker KuriernaCzas podpisuje z przewoźnikami bardzo korzystne umowy, co daje mu możliwość oferowania świetnych cen swoim klientom. Koszt przesyłki jest uzależniony od wielu aspektów – między innymi wybranej firmy przewozowej, a także gabarytów przesyłki, jednak koszt standardowej usługi przewozowej palety na ten moment zaczyna się już od 175 złotych (w przypadku palet do 200 kg wysyłanych firmą Rhenus).

Jak widać, koszty przesyłki nie są wygórowane. Dodatkowo, broker dokłada wszelkich starań, by umożliwiać korzystanie z dodatkowych usług, takich jak ubezpieczenie przesyłki czy jej przeadresowanie. Pełna lista tego typu uzupełniających usług jest na bieżąco aktualizowana na stronie brokera.

Jak zapakować przesyłkę?

Jak łatwo się domyślić, odpowiednie spakowanie przesyłki jest bardzo istotne dla jej bezpieczeństwa i zawsze leży po stronie klienta. Należy upewnić się, że przedmioty są opakowane odpowiednio w stosunku do ich masy oraz rozmiarów, a także – iż dołożono do niego ewentualne niezbędne oznaczenia (takie jak „uwaga szkło” lub oznaczenie górnej i dolnej części przesyłki).

Broker zwraca również uwagę, by nie umieszczać etykiet opakowaniowych na łączeniach, gdyż może to prowadzić do ich uszkodzenia. Warto mieć na względzie, że im dokładniej przesyłka jest zabezpieczona, tym mniejsze ryzyko, że ulegnie uszkodzeniu w trakcie transportu.

Podsumowując, broker KuriernaCzas to bardzo ciekawa propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniają dogodne stawki na przesyłki paletowe w obrębie kraju, a także działają wysoce profesjonalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here