Broker TaniePrzesyłkiKurierskie

0
485

Bez wątpienia to firmy najczęściej korzystają z usług kurierskich. Przede wszystkim te, które działają na rynku e-commerce. Przedsiębiorcy Ci najczęściej dążą do minimalizacji kosztów związanych z wysyłką poprzez podpisanie umowy z firmą kurierską. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Alternatywą może być tzw. broker kurierski np. broker TaniePrzesyłkiKurierskie.

Broker kurierski

Najpopularniejszym sposobem, wykorzystywanym przez przedsiębiorców na obniżenie kosztów wysyłki jest podpisanie umowy i stała współpraca z firmą kurierską. Dzięki temu przedsiębiorstwa działające na rynku e-commerce mogą uzyskać preferencyjne stawki. Nie jest to jednak rozwiązanie, z którego mogłyby korzystać osoby prywatne, które wysyłają paczki jedynie sporadycznie.

Dobrą alternatywą, która jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców jest skorzystanie z oferty brokera kurierskiego. Tego rodzaju przedsiębiorstwo zajmuje się gromadzeniem na jednej platformie ofert wszystkich kluczowych kurierów. Doskonałym tego przykładem jest broker TaniePrzesylkiKurierskie, który współpracuje m.in. z : InPost, GLS, DPD, DHL, Geis, FedEx, UPS.

Tanie przesyłki kurierskie

Korzystając z usług brokera, zyskuje się możliwość łatwego porównania na jednej platformie ofert wszystkich kluczowych kurierów działających zarówno na terenie Polski, jak i Unii Europejskiej. Wystarczy wypełnienie formularza, który obejmuje określenie rodzaju nadawanej przesyłki (koperta, paczka, paleta), jej wymiarów oraz kraju nadania i jej doręczenia. Po podaniu tych podstawowych danych broker w jednym miejscu przedstawia oferty wszystkich kurierów, dzięki czemu klient ma możliwość skorzystania z najatrakcyjniejszej pod względem cenowym oferty. O czym jeszcze warto wiedzieć?

Współpraca z brokerem kurierskim

Warto zwrócić uwagę, że współpraca z brokerem kurierskim takim jak TaniePrzesyłki Kurierskie pozwala na automatyzację procesu wysyłki. Jednym ze sposobów, aby przyśpieszyć nadawanie najtańszej możliwej przesyłki jest skorzystanie z możliwości importu zamówień. Jest to oferta skierowana do przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online, którzy mogą za pomocą kilku kliknięć dokonać importu wszystkich sprzedaży m.in. z takich platform jak Allegro, czy też Shopper.

Nie jest to jednak jedyny sposób na przyspieszenie procesu wysyłki. Jeszcze wydajniejszym rozwiązanym jest oferowana przez brokera możliwości połączenia zewnętrznych programów za pośrednictwem API. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość pełnej automatyzacji wypełniania formularza zamówienia, w związku z czym sprzedawca ma pewności wybrania zawsze najtańszej oferty, bez konieczności podpisywania jakikolwiek umowy z firmą kurierską.

Broker TaniePrzesyłkiKurierskie

Podsumowując korzystanie z oferty brokera TaniePrzesylkiKurierskie pozwala nie tylko na uzyskanie najlepszych ofert, ale również na pełną automatyzację procesu wyboru kuriera. Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich tych przedsiębiorców, którzy nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami z firmami kurierskimi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here