Broker InterCouriers – co warto wiedzieć?

0
515

Dawniej wysyłka palet byłą zarezerwowana dla klientów biznesowych i musiała dotyczyć ich większej ilości, aby było to w ogóle możliwe czy opłacalne. Obecnie nawet osoba prywatna może wysłać pojedynczą paletę, korzystając z usług dowolnej firmy kurierskiej. Jednym z największych brokerów paletowych na rynku jest InterCouriers.

Broker InterCouriers dla klientów biznesowych i indywidualnych

Pod marką INTER-COURIERS został utworzony serwis najtanszepalety.pl, który cieszy się obecnie rosnącą popularnością. Pozwala na nadawanie pojedynczych palet, z czego korzystają na masową skalę zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni, czyli firmy i osoby prywatne. Nie chodzi tutaj jednak wyłącznie o usługi lokalne ani nawet krajowe, ale też te zagraniczne. Każdy klient może liczyć na dobór najkorzystniejszego dla niego rozwiązania, czyli najlepszej i najtańszej oferty, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami. Dodatkową zaletą brokera jest gwarancja najwyższego poziomu obsługi klienta, stały dostęp do pakunków. Można korzystać z nowoczesnego systemu do obsługiwania przesyłek różnych form kurierskich i rozliczać się bezgotówkowo. Uczciwość i rzetelność to cechy rozpoznawcze grupy InterCouriers. Nie ma znaczenia to, ile i jak często klient wysyła paczki, w każdym przypadku każdemu poświęca się tyle samo uwagi i realizuje powierzone zadania z należytą starannością.

Przydatne informacje na temat InterCouriers

Broker InterCouriers nie jest firmą kurierską, ale prowadzi serwis internetowy pośredniczący we współpracy z przeróżnymi przewoźnikami. Osoby prywatne i przedsiębiorcy mogą w przystępnej cenie korzystać z usług profesjonalnych firm kurierskich. Korzystanie z serwisu możliwe jest nawet bez podpisywania umowy na świadczone usługi. Można nadawać paczki za pobraniem, co wymaga wcześniejszego założenia konta i zalogowania się do systemu. Nie ma możliwości składania zamówień telefonicznie, trzeba zrobić to za pośrednictwem strony internetowej, dostępnej pod adresem www.najtanszepalety.pl. Warto też zaznaczyć od razu, że formalności związane z płatnościami również muszą zostać dopełnione online. Nie ma możliwości zapłacenia kurierowi za przesyłkę przy jej nadaniu.

W zależności od wybranej firmy kurierskiej, cennik różni się w mniejszym lub większym stopniu. Przykładowo za paletę Euro o wadze do 300 kg zapłacimy niewiele ponad 130 złotych netto w przypadku wyboru kuriera DPD. Podobnie będzie z kurierem FedEx – nieco powyżej 137 złotych. Decydując się na skorzystanie z usług przewoźnika DHL, za paletę Euro o wadze do 400 kg zapłacimy prawie 135 złotych. Do tego dochodzi jeszcze szereg usług dodatkowych typu pobranie, ubezpieczenie, wysłanie przypomnienia o płatności, zmiana adresu w trakcie trwania usługi itd. Jeśli wszystko ma przebiegać sprawnie i szybko, to należy zapoznać się z poradnikiem dotyczącym prawidłowego pakowania paczek do nadania. Nieprawidłowe zapakowanie uniemożliwi wysyłkę, dlatego przed przystąpieniem do tej czynności, trzeba być zaznajomionym z regulaminem i odgórnymi wytycznymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here