Broker BoxFox – co warto wiedzieć?

0
504

Z roku na rok sprzedaż online cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Konsumenci nie chcą tracić czasu na bieganie po sklepach. Wolą robić zakupy z domu o dogodnej dla siebie porze oszczędzając przy tym nie tylko swój czas, ale i pieniądze. W związku z tym zdecydowana większość firm oferuje sprzedaż swoich produktów drogą online, umożliwiając wysyłkę towaru poza granice Polski. Tylko co zrobić by oferować swoim klientom tanie i bezpieczne przesyłki zagraniczne do krajów Unii Europejskiej, nie ponosząc przy tym dużych kosztów? Współpraca z brokerem kurierskim BoxFox będzie najlepszych rozwiązaniem.

Tanio, szybko i bezpiecznie – Twoi Klienci to docenią

Nie ulega wątpliwości, że konkurencja w branży e-commerce jest bardzo duża z tendencją wzrostową. Odniesienie w niej sukcesu stanowi więc nie lada wyzwanie. Sama jakość oferowanych towarów jest niewystarczająca, trzeba umieć je promować i otworzyć się na rynek krajów Unii Europejskiej. Dotychczas spora część małych i średnich przedsiębiorstw rezygnowała z możliwości wysyłki swoich towarów zagranicę z uwagi na wysokie koszty przesyłek z Polski do krajów Unii Europejskiej. Zmieniło się to wraz z pojawieniem się oferty brokera kurierskiego BoxFox, proponującego bezpieczne przesyłki kurierskie za pośrednictwem najlepszych przewoźników w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Posiadający wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce broker BoxFox współpracuje tylko z renomowanymi firmami kurierskim i gwarantuje bezpieczeństwo nadawanych przesyłek oraz szybkie ich dostarczenie pod wskazany adres na terenie krajów Unii Europejskiej. W związku z tym możesz bez obaw oferować swoim klientom tanie przesyłki kurierskie, pokonując tym samym swoją konkurencję.

Broker BoxFox – to szereg korzyści dla Twojej firmy

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że broker kurierski BoxFox działa na jasnych zasadach – jego usługi są pozbawione ukrytych opłat oraz skomplikowanych i wiążących umów handlowych. Pozwala to zrezygnować ze współpracy w każdym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Gwarantują uczciwość i przejrzystość w biznesie, budując w ten sposób trwałe relacje ze swoimi kontrahentami.

Ponadto bazując na ich doświadczeniu w branży e-commerce oraz znajomości rynku i potrzeb konsumenckich poszczególnych krajów Unii Europejskiej, można zaproponować swoim klientom przesyłki kurierskie w pełni spełniające ich oczekiwania. Chodzi w tym wypadku nie tylko o koszty wysyłki i krótki czas oczekiwania na nią, ale także rodzaj firmy kurierskiej, za pośrednictwem której przesyłki będą realizowane. Jest to niezwykle ważne, by móc wyróżnić się na tle konkurencji, a tym samym ją pokonać i rozwijać swoją firmę, podbijając zagraniczne rynki.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że u brokera BoxFox wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone bez dodatkowych opłat. Do tego firma gwarantuje najniższą cenę usługi. W przypadku znalezienia tańszej oferty BoxFox deklaruje dopasowanie oferty cenowej pod kątem potrzeb Twojej firmy i 10% rabatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here