Broker Sendit – co warto wiedzieć?

0
500

Od pewnego czasu przesyłanie przesyłek za pomocą firm kurierskich jest bardzo popularne. Chcąc, aby nasza paczka szybko i sprawnie dotarła w ręce odbiorcy warto skorzystać z usług oferowanych przez brokera kurierskiego. Dziś mnóstwo klientów docenia wysokiej jakości usługi kuriera Sendit. Broker Sendit – poznaj o nim informacje!

Broker Sendit – szybko, sprawnie i niezawodnie

Niegdyś niezwykle popularne było wysyłanie przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dziś w dużej mierze usługi te zostały wyparte z rynku poprzez poszczególne firmy kurierskie. Obecnie ogromną popularnością cieszą się usługi Sedntit. Ta niezawodna platforma wysyłkowa od stycznia 2012 roku udostępnia wszystkim internautom usługi trzech czołowych firm kurierskich takich jak: UPS, DPD oraz InPost.

Z pomocą tego brokera, każdy klient może szybko i sprawnie wysłać przesyłkę do wybranego miejsca docelowego. Z Sendit.pl wysłanie paczki jest możliwe, dzięki wykonaniu paru istotnych kroków. Kurier ten gwarantuje dostarczanie paczek już w przeciągu 24 godzin.

Jak przesłać przesyłkę z Sendit

Obecnie usługi platformy Sendit cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego, gdyż oferuje ona szybie i w pełni sprawne przesyłanie paczek w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co więcej każdy klient ma możliwość korzystania z bardzo atrakcyjnych rabatów.

Aby skorzystać z usług tej platformy nie trzeba podpisywać jakichkolwiek umów, ani też deklarować wolumenu paczkowego. Z bogatej oferty Sendit może korzystać zarówno każda osoba indywidualna jak i właściciele firm.

Za wysłanie paczki każdy klient może zapłacić z „góry” za pomocą płatności online. Z kolei stali klienci mają możliwość płatności raz w miesiącu na podstawie faktury zbiorczej.

Dzięki SenditAPI klienci mogą nadawać przesyłki bezpośrednio w panelu swojego e-sklepu. A dla tych osób, które nie posiadają konta Allegro polecane jest logowanie się danymi z serwisu.

Na każdym etapie zamawiania usługi, każdy klient może liczyć na życzliwą pomoc oraz wsparcie ze strony Zespołu Współpracy z Klientami.

W celu wysłania przesyłki wystarczy ją odpowiednio przygotować, wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej, zapłacić za przesyłkę, wydrukować dokumenty i przekazać je wraz z paczką kurierowi lub zanieść do wybranego punktu. Wypełniając formalności związane z nadaniem, każdy klient może zaznaczyć preferowaną godzinę, o której kurier ma odebrać od niego paczkę.

Istotną zaletą platformy Sendit jest to, że jest ona dostępna dla każdego klienta przez siedem dni w tygodniu. W przeciwieństwie do wielu firm kurierskich, które to gwarantują dostarczanie paczek od poniedziałku do piątku z Sendit jest to możliwe każdego dnia. Aby przesłać przesyłkę w weekend trzeba ponieść tylko drobne, dodatkowe opłaty. W celu skorzystania z tej opcji, należy zaznaczyć ją w formularzu nadania.

Z Sendit każdy klient może szybko i sprawnie nadać paczkę, która w błyskawicznym tempie trafi do odbiorcy. Dziś większość firm kurierskich podaje numer telefonu do kuriera DPD, co w ogromnym stopniu ułatwia kontakt przy odbiorze przesyłki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here