Broker NajtanszePalety – sprawdź ofertę

0
494

Broker NajtanszePalety powstał, aby wspomóc jak najlepsze funkcjonowanie przedsiębiorstw, które korzystają z transportu krajowego oraz międzynarodowego świadczonego przez inne podmioty. Tym, co wyróżnia NajtanszePalety, jest spora wiedza z zakresu logistyki.

Broker NajtanszePalety – sposób działania firmy

Ze względu na dużą wiedzę o firmach transportowych działających na terenie Polski oraz Europy, to przedsiębiorstwo wspiera inne firmy w dążeniu do uzyskania jak najlepszych usług. Może to robić, gdyż pracownicy oraz założyciele firmy posiadają dużą wiedzę z zakresu logistyki, a także świadomość, jak funkcjonują poszczególne firmy.

Dzięki temu, za pośrednictwem NajtanszePalety, istnieje możliwość nadania pojedynczych palet – zarówno w przypadku firm, jak i osób prywatnych. W tym pierwszym przypadku, podmioty wysyłające wiele paczek mogą liczyć na podpisanie umowy pośrednictwa, która jest naprawdę korzystna z ich punktu widzenia.

Działanie na korzyść klienta

Firma zapewnia we współpracy dużą przejrzystość, która jest bardzo istotna z punktu widzenia klienta. Wyszukując ofertę dla swojego klienta, zawsze stara się wybrać tę najbardziej korzystną: czyli nie tylko najtańszą, ale również najpewniejszą.

Dzięki temu każdy, kto współpracuje z firmą wie, że nie zostanie oszukany. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można zawsze zwrócić się do ich Biura Obsługi Klienta, które zapewnia najlepszą możliwą pomoc.

Zasada funkcjonowania firmy NajtanszePalety jest bardzo prosta. Najpierw w swoim imieniu podpisuje ona umowy z najlepszymi w kraju kurierami, aby później przekazywać te usługi na rzecz własnych klientów. Istnieje możliwość zawarcia stałej współpracy z tym przedsiębiorstwem w celu uzyskania korzystnych stawek.

W jaki sposób spakować przesyłkę?

Jak podkreśla firma, możliwość korzystania z preferencyjnych warunków ma miejsce tylko gdy przesyłka jest odpowiednio spakowana i zabezpieczona. Przede wszystkim – nie może ona przekraczać wymiarów podanych przez firmy kurierskie.

Ponadto, należy zadbać o jej bezpieczeństwo. Spakowane wewnątrz towary powinny być unieruchomione. Tak, by w razie gwałtowniejszego szarpnięcia, nie doszło do ich uszkodzenia. Jednocześnie, warto zadbać o przesyłkę od zewnątrz, odpowiednio ją zaklejając. Dobrym pomysłem może być również pokrycie kartonu od zewnątrz folią typu stretch. Dzięki temu – żadna wilgoć nie dostanie się do wnętrza przesyłki.

Jakich przesyłek nie obsługuje kurier NajtanszePalety?

Wyłącznie tych, których przewóz w zwyczajnej formie jest prawnie zabroniony. Do tego typu przesyłek zaliczyć można:

– żywe zwierzęta,

– szczątki (zwłoki) osób lub zwierząt,

– substancje niebezpieczne – między innymi radioaktywne lub łatwopalne,

– środki odurzające (narkotyki, leki psychotropowe i inne) – za wyjątkiem przesyłu przez instytucje badawcze w celach naukowych, a także przez podmioty do tego uprawnione.

Nie jest to pełne wyszczególnienie przesyłek zabronionych. Listę wszystkich paczek, które nie zostają obsłużone przez NajtanszePalety można znaleźć na ich stronie w sekcji „FAQ”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here