Broker ZlapKuriera – zobacz ofertę

0
806

Broker ZlapKuriera to działający od kilku lat broker kurierski, który do tej pory zaskarbił sobie zaufanie wielu klientów. Firma obsługuje przesyłki krajowe i przesyłki zagraniczne, współpracując zarówno z największymi firmami kurierskimi o światowym zasięgu, jak i z małymi, lokalnymi przewoźnikami. Jest to świetna propozycja ne tylko dla klientów indywidualnych, ale również – a być może nawet przede wszystkim – dla firm.

Kurier ZlapKuriera – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

W ofercie, jaką na swojej stronie przedstawia kurier ZlapKuriera znaleźć można bardzo dużą różnorodność usług. Broker ten obsługuje nie tylko przewóz paczek standardowych, ale również przesyłek na paletach. Korzystając z usług tego kuriera można nadać paczkę w dowolnym miejscu na świecie i przesłać ją pod praktycznie każdy adres. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów, którzy nadają duże ilości przesyłek różnego rodzaju i do różnych odbiorców. Dzięki temu nie ma konieczności nawiązywania współpracy z wieloma, różnymi firmami kurierskimi, a wszystko można załatwić w jednym miejscy.

Na to, dlaczego warto korzystać z oferty firmy ZlapKuriera składają się również bardzo atrakcyjne ceny za przesyłki, oraz dostępność usług, za które w innym przypadku musielibyśmy zapłacić o wiele więcej. Broker kurierski, dzięki możliwości wynegocjowania bardziej korzystnych umów z firmami kurierskimi, niż jest to w przypadku indywidualnych klientów, może zaoferować ceny znacznie bardziej atrakcyjne. Warto również pamiętać, o dodatkowych usługach, które bardzo często w ogóle nie są dostępne dla klientów indywidualnych, albo ich koszt stawia pod znakiem zapytania ekonomiczny sens nadawania paczki.

Oferta kuriera ZlapKuriera przeznaczona dla firm?

Broker kurierski ZlapKuriera ma również bardzo dobrze przemyślaną i atrakcyjną ofertę dla firm. Przedsiębiorstwa, które z nim współpracują mogą liczyć na atrakcyjne zniżki cen przesyłek. Zależy to oczywiście od ilości paczek wysyłanych przez daną firmę, jak również od długości współpracy. Warto wspomnieć, że oferty dla firm są w tym przypadku przygotowywane zawsze indywidualnie, dzięki czemu możliwie jest ich najlepsze dopasowanie do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. W wypracowaniu warunków umowy udział bierze zarówno broker, jak i przedsiębiorca, który chce nawiązać współpracę, dzięki czemu zawsze brane są pod uwagę potrzeby i wymagania obu stron.

Czy przesyłanie paczek brokerem się opłaca?

Wiele osób zadaje sobie pytanie o to, czy przesyłanie paczek kurierskich za pośrednictwem brokera jest opłacalne. Przedsiębiorcy, a także osoby indywidualne, które już z takich usług skorzystały, wiedzą doskonale, że tak. Przesłanie paczki brokerem jest tanie (niejednokrotnie sporo tańsze niż w przypadku skorzystania z usług firmy kurierskiej bezpośrednio), bezpieczne, a wielkim plusem jest również możliwość skorzystania z dodatkowych usług, które nie zawsze są dla nas dostępne. W przypadku firm, broker pozwala również na skoncentrowanie się na jednej firmie, która obsługuje przesyłki, dzięki czemu zaoszczędzony czas można przeznaczyć na istotniejsze zadania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here