Broker Apaczka

0
861

Broker Apaczka działa na rynku od ponad dekady i cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród swoich klientów. Współpracuje z wieloma firmami kurierskimi – między innymi DHL, FedEx, DPD, UPS czy Ambro Express. Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Apaczką?

Duże doświadczenie gwarancją sukcesu

Za tą firmą przemawia duże doświadczenie na rynku, a także bogata baza podwykonawców. Dzięki temu, że broker Apaczka zawarł korzystne umowy z tak wieloma firmami – może oferować swoim klientom najlepsze warunki finansowe. Co więcej, jak można przeczytać na ich stronie – wszelkie warunki są negocjowalne, dzięki czemu każdy z pewnością otrzyma umowę, która będzie zadowalająca dla obydwu stron.

Jak twierdzi sam broker na swojej stronie, nieustająco działa, by wspierać rozwój swoich klientów. Taka postawa sprawia, że każdy, kto podejmie z nimi współpracę może być pewien, że profesjonalni doradcy znajdą dla niego takie warunki, które zapewnią odpowiednie funkcjonowanie firmy.

Jak działa broker Apaczka?

Zasada funkcjonowania Apaczki jest bardzo prosta. Firma ma podpisane umowy z wieloma firmami kurierskimi i udostępnia swoje stawki innym przedsiębiorstwom, które trudnią się różnego rodzaju działalnościami.

Broker Apaczka udostępnia również możliwość powiązania sklepu internetowego z ich specjalną platformą. To doskonała szansa na optymalizację oraz zapewnienie niezwykle szybkiej przesyłki konsumentowi. W ramach owego systemu, dochodzi między innymi do automatycznego przekazania danych odbiorcy do dokumentów związanych z wysyłką, a co za tym idzie – również listu przewozowego.

System Apaczki to również zwiększona wygoda dla wysyłającego – między innymi dzięki komfortowej możliwości pobierania większej ilości list zamówień za jednym zamachem. Broker udostępnia również specjalną mapkę, na której pokazane są wszystkie punkty, w których możliwe jest nadanie i odbiór przesyłek – takich jak Paczkomaty, Żabki, stacje paliw ORLEN i wiele innych. Dzięki temu klient może z łatwością odnaleźć punkt, który spełnia jego wymagania – bez konieczności przechodzenia na przykład na stronę konkretnego przewoźnika.

Co oferuje broker Apaczka?

W ofercie tej firmy można znaleźć nie tylko szeroką gamę przewoźników (zarówno firm kurierskich, jak i przewozów przesyłek do punktów odbioru) czy duży wybór w zakresie rozmiaru paczki, ale również zindywidualizowaną formę płatności oraz możliwość uzyskania faktury VAT. Dzięki współpracy z przewoźnikami z różnych krajów, istnieje również opcja wykupienia dedykowanego przewozu paczek do Niemiec.

Szeroka gama możliwości, jakie daje Apaczka to także opcja wyboru spośród kilku najpopularniejszych form integracji z platformami e-commerce. W razie jakichkolwiek trudności, można także zgłosić się do indywidualnego opiekuna handlowego, odpowiedzialnego za rozwiązywanie problemów, a także problem negocjowania stawek. Ta platforma jest idealnym wyborem dla każdego przedsiębiorcy, który chciałby w łatwy i szybki sposób prowadzić swoją działalność (w tym również wysyłki), bez martwienia się o załatwianie kwestii formalnych z firmami kurierskimi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here