Kurier Geis – co warto wiedzieć?

0
492

Kurier Geis to międzynarodowa korporacja, która na terenie Polski od wielu lat świadczy usługi z zakresu transportu oraz logistyki magazynowej. Oprócz Polski firma posiada zarówno oddziały, jak i partnerów rozlokowanych w UE, jak i wielu pozostałych państwach na świecie. Aktualnie główna siedziba firmy znajduje się w niemieckim mieście Bad Neustadt.

Kompleksowa obsługa

Korzystając z oferty międzynarodowej korporacji Geis można liczyć na kompleksową obsługę, która obejmie wszystkie etapy związane z transportem ładunków. W zależności od potrzeb skorzystać można z różnorodnych usług, które można wykorzystywać samodzielnie lub w połączeniu. Aktualnie kurier Geis zaoferować może transport zarówno pomniejszych przesyłek, jak i wielkogabarytowych przesyłek zarówno w ramach transportu drogowego, morskiego, jak i lotniczego. Ponadto w zależności od potrzeb firma dostarczyć może opakowania na produkty oraz wspomóc proces pakowania. Dodatkowo korporacja zaoferować może działania z zakresu logistyki kontraktowej, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi martwić się o magazynowanie oraz przeładunek swojego towaru.

Przesyłki paletowe

Jednym z filarów firmy są przesyłki paletowe. Kurier Geis jest jednym z krajowych i międzynarodowych liderów w przesyłce tego rodzaju pakunków. W przypadku przekazania paczki, która ma być dostarczona na terenie Polski, można liczyć na czas realizacji usługi do następnego dnia roboczego. W ten sposób dostarczać można przesyłki, których waga wynosi od 50 do 2500 kg. Tak krótki czas realizacji usługi jestem możliwy ze względu na gęstą i efektywną sieć oddziałów rozlokowanych po całym kraju. Firma oferuje transport równie dużych palet w ramach transportu międzynarodowego. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje również możliwość przewiezienia większych ładunków m.in. z pomocą transportu całopojazdowego.

Transport całopojazdowy

Pomimo tego, że standardowe przesyłki mogą mieć wagę do 2500 kg, to istnieje możliwość transportu zarówno krajowego, jak i międzynarodowego większych przesyłek. Umożliwia to FTL, czyli Full Truck Load. Jest to doskonały sposób na przesyłkę wielkogabarytowych i wyjątkowo licznych produktów w ramach transportu oferowanego przez kuriera Geis. Ponadto można liczyć na wypełnienie przez firmę wszystkich formalności związanych z transportem w przypadku przesyłek zarówno w ramach UE, jak i poza UE. Ze względu na liczną flotę pojazdów kurier zapewnić może samochody o różnorodnej zabudowie i tonażu.

Transport lotniczy oraz morski

Kurier Geis współpracując od wielu lat z partnerami na całym świecie zyskał ogromne doświadczenie w organizacji przesyłek zarówno drogą lotniczą, jak i morską. Ponadto firma, ze względu na dążenie od wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz poprzez ciągłe doszkalanie i kształcenie kadry pracowniczej dąży do zwiększenia efektywności oraz ciągłego podnoszenia jakości oferowanych usług. Wszystko to sprawia, że kurier Geis jest wiodącą firmą zarówno w Polsce, jak i w Europie na rynku usług transportu oraz logistyki magazynowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here