Kurier FedEx – co warto wiedzieć?

0
610

Kurier Fedex, to firma w której można zlecić wysyłkę przeróżnych przesyłek – importowych, eksportowych, pilnych, małych czy ciężkich i wielkogabarytowych. W każdym przypadku usługi realizowane są na najwyższym poziomie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nienaganna obsługa klienta i ciągła gotowość do służenia pomocą również przemawiają za wybraniem firmy kurierskiej Fedex.

Szukasz firmy kurierskiej? Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Kurier Fedex słynie z szybkiego doręczania przesyłek, nawet następnego dnia od daty jej nadania i to niezależnie od adresu. Klienci mogą liczyć na niezawodnie usługi i pełną satysfakcję ze współpracy. Cały proces wysyłkowy jest niezwykle łatwy i może być kontrolowany na całej drodze – od odebrania paczki przez kuriera, aż do dostarczenia jej odbiorcy. Możliwe staje się nawet nadawanie paczek do punktów odbioru. Do dyspozycji klient ma szereg zautomatyzowanych narzędzi, dzięki którym może monitorować przesyłki na każdym etapie. Oferta dotyczy też wysyłek ciężkich, w tym palet o łącznej wadze do 0,8 tony.

Można nawet skorzystać z dodatkowych opcji doręczenia w postaci rozpaletowania, załadunku i rozładunku pod wskazanym adresem. Firma Fedex oferuje szereg narzędzi wysyłkowych, w tym sprawdzanie dostępności usług, zamawianie odbioru przesyłki przez kuriera w wybranym terminie, rozwiązania dla biznesu. Przesyłki doręczane są na terenie całego kraju, sprawne i szybko. Mamy wiele opcji doręczenia paczek, dzięki czemu można dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Do dyspozycji są: potwierdzenie doręczenia w postaci skanu podpisanego listu przewozowego na adres mailowy, powiadomienia dotyczące bieżącego statusu przesyłki w postaci wiadomości sms/e-mail lub telefonicznie, opcja zniesienia czy wniesienia paczek nawet o dużych gabarytach i masie do wskazanego miejsca. Klient może zdecydować się na opcję doręczenia przesyłki do rąk własnych nadawcy, pomijając jakichkolwiek pośredników. Mówić można też o przesyłce proceduralnej, etykiecie i pakiecie zwrotnym.

Niezależnie od tego, czy przesyłka ma być ekspresowa, dotyczyć małego kartonika, ciężkiego ładunku czy wielu paczek, warto śmiało skorzystać z usług firmy kurierskiej Fedex. Można wysłać ją do aż ponad dwustu krajów i obszarów na całym świecie, w każdej chwili skorzystać z fachowego doradztwa i pomocy – mailowo, telefonicznie czy poprzez chat. Wysłanie paczki jest banalnie proste, gdyż klienci mają do wyboru szereg gotowych opakowań na przesyłki, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy oraz większe bezpieczeństwo. Kurier Fedex zapewnia ekspresowe dostarczanie przesyłek, ale jeśli wystąpią jakieś opóźnienia w terminowym dostarczaniu, klient może liczyć na zwrot pieniędzy. Zamawianie paczek jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne, szybkie i w przystępnej cenie. Oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Nie brakuje w niej przeróżnych usług dodatkowych i niestandardowych. Przesyłki są ubezpieczone za darmo do wartości 5000 złotych. Można też skorzystać z płatnego ubezpieczenia do kwoty poniżej 20 tysięcy złotych.

Kurier Fedex – jak wysłać paczkę?

Jest wiele sposobów na wysłanie paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex. Można zrobić to telefonicznie lub online. Wystarczy się zarejestrować i zalogować w serwisie, po czym wypełnić stosowny formularz. Nadawanie paczki przez Internet ogranicza się do określenia jej rodzaju, wpisania nadawcy i odbiorcy oraz ustalenia szczegółów dotyczących sposobu doręczenia. Po zatwierdzeniu zamówienia pozostaje je opłacić, po czym wydrukować etykietę przewozową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here