Kurier Raben – co warto wiedzieć?

0
784

Kurier Raben to sprawdzony na polskim rynku kurier, który zajmuje się przewozem przesyłek wielkogabarytowych. Wiele z nich waży nawet tonę. Obecnie jest to najlepsza propozycja dla firm, które bardzo często zajmują się wysyłaniem dużych przesyłek do klientów. Mając na uwadze jakość usług firmy Raben, każdy klient może być spokojny o bezpieczne oraz terminowe dostarczenie cennej przesyłki w ręce odbiorcy. Oferta firmy kurierskiej Raben jest skierowana do hurtowni spożywczych, z materiałami budowlanymi, z częściami samochodowymi oraz ze sprzętem AGD oraz wielu innych.

Kurier Raben – zakres usług

Zakres usług firmy kurierskiej Raben jest bardzo szeroki. Kurier Raben oferuje swoje usługi w zakresie przesyłek paletowych oraz dłużycowych. Ceny poszczególnych przesyłek różnią się w zależności od wielkości przesyłanego załadunku. Zamawiając przesyłkę powyżej 300 kilogramów firma kurierska Raben nie pobiera opłaty paliwowej.


Z kolei w przesyłkach dłużycowych po przekroczeniu określonej kwoty nie jest pobierana opłata za transport. Zaletą tego typu usług jest szybkość doręczenia. Ma to miejsce w przeciągu 48 godzin. Przesyłki tego typu firma kurierska Raben dostarcza na terenie całego kraju.


Firma ta ma w swojej szerokiej ofercie usług przesyłki paletowe do stu kilogramów oraz od wyznaczonej kwoty do Niemiec, a także Czech bez opłaty za paliwo. Swoje cele realizuje w krótkim terminie dostawy, dzięki nowoczesnej flocie transportowej.
Proponowana oferta przesyłek paletowych przez firmę kurierską Raben jest doskonałym rozwiązaniem dla małych lub średnich firm. Mogą oni dzięki tym usługom wysyłać przede wszystkim produkty przemysłowe, sprzęt AGD, urządzenia elektroniczne, środki chemiczne, a także części do aut. Oferta ta jest skierowana przede wszystkim do hurtowni spożywczych, z materiałami budowlanymi, częściami samochodowymi oraz ze sprzętem AGD. Raben oferuje swoje usługi w zakresie:

– Przesyłek krajowych, przesyłek zagranicznych
– Przesyłek paletowych
– Transportu niebezpiecznych towarów ADR
– Śledzenia przesyłek w czasie ich dostarczania
– Doradztwa przy organizacji transportu oraz profesjonalnego wsparcia.

Oferta transportu towarów niebezpiecznych ADR oraz dłużycowych

Bogata oferta usług przewoźnika Raben daje możliwość obsługi transportu towarów niebezpiecznych ADR. Jednak firma ta przed transportem zastrzega sobie prawo do transportu wybranych przez siebie towarów ADR. Listę z poszczególnymi towarami wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi transportu ADR znajduje się na internetowej stronie.
W ramach oferowanych usług przez firmę kurierską Raben można także zamówić przesyłkę dłużycową. Mianem tego typu przesyłki jest określany konkretny element, który jest bardzo długi. Dzięki tej firmie można zamówić przesyłkę dłużycową o określonych wymiarach: 240 x 80 x 220 cm – do 500 kg, 240 x 80 x 220 cm – do 700 kg oraz 240 x 80 x 220 cm – do tony.
Przesyłki dłużycowe wysyłane przez firmę kurierską Raben dostarczane są na terenie całego kraju. Ponadto firma ta oferuje takie przesyłki do czternastu krajów europejskich. Usługę tę można szybko i sprawnie zamówić online korzystając z szybkiej wyceny. Po uzupełnieniu wymiarów oraz wagi przesyłki pojawia się kompletna oferta firmy kurierskiej Raben.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here