Kurier DPD – co warto wiedzieć?

0
846

Kurier DPD jest jedną z firm kurierskich, działających przede wszystkim na terenie Polski, ale nie tylko. Przedsiębiorstwo DPD jest składową DPDgroup, która jest drugą pod kątem wielkości siecią kurierską w Europie o zasięgu międzynarodowym. Firma DPD współpracuje z ponad sześcioma tysiącami kurierów. DPDgroup zajmuje się codziennym doręczaniem ponad pięciu milionów przesyłek na całym świecie. Jej działania są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Ponadto marka zarządza zespołem, który składa się z siedemdziesięciu pięciu tysięcy ekspertów związanych z tym tematem w sieciach takich jak kurier DPD, Chronopost, Seur i BRT. Marka DPDgroup posiada także ponad czterdzieści dwa tysiące punktów Pickup.

Usługi krajowe

Kurier DPD świadczy między innymi swoje usługi na terenie Polski. W ofercie firmy można znaleźć bardzo szeroki zakres różnego rodzaju świadczeń, które są dostosowane przede wszystkim do potrzeb oraz wymagań klientów. Wszystkie doręczenia przesyłek odbywają się w sposób szybki oraz sprawny, dzięki czemu działania podejmowane przez firmę są w pełni efektywne. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki standard usług krajowych, ale także usługi dodatkowe, które są realizowane na życzenie klienta. Wśród nich można wymienić na przykład dostawę tego samego dnia, która jest bardzo sprawnie przez firmę realizowana. Oprócz tego w ofercie firmy można znaleźć różnego rodzaju usługi specjalne, które są dostosowywane do wymagań konkretnych firm, ponieważ są one świadczone zarówno małym i średnim przedsiębiorstwo, jak i dużym firmom.

Usługi międzynarodowe

Kurier DPD świadczy także usługi o charakterze międzynarodowym. Dzięki posiadaniu takiego zakresu usług w swojej ofercie przesyłki międzynarodowe mogą w bardzo szybki i sprawny sposób dotrzeć do wielu miejsc na świecie. Obecnie tego rodzaju przesyłki mogą być wysyłane nawet do ponad dwustu krajów na całym świecie, w różne jego miejsca. Wśród przykładowych miejsc wysyłki tego rodzaju przesyłek można między innymi wymienić Ateny, Moskwę, Mozambik, Houston, a także Hong Kong. Usługi świadczone przez DPD są na najwyższym poziomie jakościowym oraz posiadają bardzo wysokie standardy. Dzięki temu realizacja przesyłek wykonywana jest w sprawny oraz przede wszystkim bezpieczny sposób. W skład tego rodzaju świadczeń wchodzą zarówno usługi standardowe, jak i usługi ekspresowe.

Oferta dla małych firm

Przedsiębiorstwo kurierskie DPD posiada także ofertę skierowaną do małych firm. Szczegóły są ustalane bezpośrednio z firmą. Jednak w ramach umowy nie trzeba deklarować ilości paczek, które się wysyła w danym miesiącu. Firma DPD przygotowała stałe zakresy abonamentów, dzięki którym możliwa jest wysyłka określonej ilości przesyłek. Warunki cenowe oferty dla małych firm z całą pewnością są bardzo korzystne i konkurencyjne. Firma gwarantuje także bardzo szybkie i sprawne dostarczanie przesyłek, a także możliwość bezpośredniego kontaktu z kurierem, który obsługuje dany rejon. Można także w dogodny sposób zaplanować godziny dostawy u swoich odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here